Vítejte na portálu předplacené karty MYUNICARD

Zaregistrujte se a využívejte plně webové stránky předplacené karty.


Jednoduše a rychle můžete:

  • dobít kartu
  • zjistit zůstatek a poslední uskutečněné transakce
  • překontrolovat stav karty
  • aktualizovat své údaje
  • nebo opětovně zaslat zapomenutý PIN

Důležité upozornění

Vážení držitelé předplacených karet MYUNICARD,
z důvodu ukončení činnosti společnosti Mobile2Card, a. s. nebude Československá obchodní banka, a. s. (dále jen „ČSOB“) nadále nabízet a provozovat předplacené karty tohoto partnera.
ČSOB vypovídá Smlouvy o vydání předplacených karet s 2měsíční výpovědní dobou dle článku 10.3 Obchodních podmínek pro předplacené karty. Karty budou zablokované počínaje dnem 22. 9. 2018 a Smlouvy ukončeny ke dni 22.10. 2018. 
Zůstatek Vaší předplacené karty můžete použít k nákupu zboží a služeb, nebo pokud jste provedli plnou identifikaci, vybrat v hotovosti z ATM. O vyplacení zůstatku můžete také požádat prostřednictvím Oddělení péče o zákazníky na telefonním čísle 495 800 665 (při zůstatku vyšším než 2500 Kč Vás požádáme o provedení plné identifikace na České poště). 
 
Děkujeme, že jste využívali předplacenou kartu MYUNICARD.
Vaše ČSOB

Kontrola - dokonalý přehled o výši prostředků

Soukromí - žádné identifikační údaje (na kartě není uvedeno jméno)

Stránky jsou navíc přizpůsobené pro zobrazení na mobilním telefonu. Uložte si odkaz do oblíbených položek Vašeho mobilního telefonu a využijte portál na cestách, abyste zjistili, kolik ještě můžete utratit. A to bez nutnosti stahovat další aplikaci do Vašeho telefonu. Pokud již máte kartu zaregistrovanou, přihlaste se v pravém horním rohu obrazovky. Nezapomínejte na bezpečnost a chraňte heslo k portálu předplacené karty proti neoprávněnému použití.

Probíhá komunikace se serverem ...